Iza Łęcka Iza Łęcka 16.10.2020 08:16
Cyberpunk 2077
4376V

Cyberpunk 2077 zachwyca efektownymi ujęciami. CD Projekt RED prezentuje uroki gry

CD Projekt RED zaprezentował nowe ujęcia z oczekiwanej gry - na ulicach Night City będą królować nietuzinkowe samochody. W najnowszych materiałach pokazane zostały auta, w tym odpicowane Porsche od Johnny'ego Silverhanda, ukazane zostały wdzięki Night City, a także możemy spojrzeć na konkurs cosplayów.

Na wczorajszym Night City Wire otrzymaliśmy wgląd w różnorodne samochody z Night City. Deweloperzy pokazali klasy aut i nie omieszkali przedstawić efekty współpracy firmą Keanu Reevesa. A ponieważ na ulicach bezwzględnego, futurystycznego miasta nie tylko będą królować wysublimowane maszyny, przedstawione zostały style mieszkańców i opcje ich personalizacji.

CD Projekt RED pragnie jeszcze bardziej pogłębiać nasze doświadczenie, dlatego też zaprezentowano zestaw screenów ukazujących piękno Cyberpunka 2077. Znajdziecie tutaj nie tylko samochody, ale także nowe ujęcia z gry – wszystkie grafiki możecie sprawdzić w naszej galerii.

Przed wczorajszym pokazem odbył się finał konkursu cosplayów, który prześledzicie poniżej. CD Projekt RED zgromadził najlepszych twórców i odpowiednio ich nagrodził – trzeba przyznać, że prace społeczności przykuwają wzrok i robią niemałe wrażenie.

W trakcie Night City Wire potwierdzono również istotną wiadomość dla fanów chmury: Cyberpunk 2077 będzie w przyszłym miesiącu dostępny nie tylko na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych. Wersja na Stadię zadebiutuje w tym samym czasie, a gracze mogą już składać zamówienia przedpremierowe.

Źródło: CD Projekt RED

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077