Godfall już w pudełku. To pierwsza wyprodukowana gra na nową generację

News
3075V
Godfall już w pudełku. To pierwsza wyprodukowana gra na nową generację
Wojciech Gruszczyk | 14.10.2020, 21:33

Randy Pitchford potwierdził wyprodukowanie Godfall na PlayStation 5. Tytuł studia Counterplay Games jest pierwszą next-genową pozycją, która została przygotowana i trafiła do pudełek. Szef Gearbox Software pokazał zawartość opakowania.

Godfall zostało odsłonięte w zeszłym roku – podczas The Game Awards zaprezentowano zwiastun, a gra Counterplay Games była pierwszym tytułem zapowiedzianym na PlayStation 5. Ostatnio deweloperzy potwierdzili zakończenie prac nad pozycją, a teraz możemy potwierdzić, że Godfall jest jednocześnie pierwszym wyprodukowanym w fizycznej wersji tytułem na nową generację.

Randy Pitchford nie ukrywa zadowolenia, że już w przyszłym miesiącu gracze z całego świata otrzymają szansę zapoznania się z Godfall. Looter slasher będzie aktualnie dostępny wyłącznie na PlayStation 5 i PC (Epic Games Store).

Na przedstawionych zdjęciach możemy sprawdzić opakowanie z dwóch stron – wśród szczegółów zamieszczonym na okładce widzimy „No Offline Mode”. Gracze nawet w przypadku rozgrywki solo będą zmuszeni do połączenia się z serwerami. Trzeba przyznać, że ładnie wygląda sama płytka – czy tylko ja nie mogę się doczekać, gdy postawię na półce pierwsze pudełko z next-genową grą? ;)

Źródło: Twitter: DuvalMagic

Komentarze (121)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych