Iza Łęcka Iza Łęcka 14.10.2020 12:42
PS5 DualSense Pro Contoller od Evzen Elite
2302V

PS5 DualSense Pro Controller od Evzen Elite powstaje. Producent zapowiada ulepszenie pada do PlayStation 5

Evzen Elite jest pierwszą firmą, która oficjalnie podjęła się zadania ulepszenia DualSense do PS5. Producent rozwija Pro Controller, publikuje nowe zdjęcia z prac nad projektem, jak również przedstawia wszelkie szczegóły zmian.

Sony pragnie wkroczyć w nową generację z zupełnie nowym modelem kontrolera, który nie tylko otrzymał poprawiony design –  japońscy inżynierowie uzupełnili nowoczesną konstrukcję szeregiem technologii. W trakcie rozgrywki gracze skorzystają między innymi z adaptacyjnych triggerów oraz haptycznych wibracji, które zapewnią next-genowe doświadczenie.

Nie brakuje jednak firm, które już teraz dostrzegają możliwość ulepszenia DualSense. Evzen Elite jest pierwszym producentem, który oficjalnie pracuje nad Pro Contollerem – projektanci już wcześniej opublikowali kilka fotografii z trwających prac oraz zbierania pomysłów, tymczasem właśnie przedstawili najświeższe materiały.

Evzen Elite już wcześniej sugerowało, że zamierza umieścić z tyłu DualSense dodatkowe przyciski – takie rozwiązanie zastosowano w wielu kontrolerach, a przypomnijmy, że Sony również zaproponowało przystawkę dla DualShocka 4 (Back Button Attachment), która dawała możliwość skorzystania z dodatkowych przycisków.

Teraz Evzen Elite przedstawiło również ulepszenie triggerów – argentyński producent planuje zapewnić dłuższe przyciski, które ulepszą doświadczenie. Na materiale pokazano możliwość zamontowania elementu.

„Evzen pracuje nad ulepszeniami dla shooterów, w których liczy się każda milisekunda. W ten sposób opracowujemy akcesorium do regulacji triggerów, które zawiera system zatrzymania triggerów, regulację czułości i wydłużenie zapewniające większy komfort - oprócz zachowania antypoślizgowej tekstury.”

Autorzy podkreślają, że oprócz zachowania oryginalnych części DualSense, dodają nowe elementy – dzięki czemu zaoferują dogłębniejsze doświadczenie:

„Aby utrzymać standard wytrzymałości, zachowujemy wszystkie oryginalne części od Sony, dodając tylko ulepszenia wyższej jakości. Tak narodziła się wersja Pro"

PS5 DualSense Pro Contoller od Evzen Elite 1

PS5 DualSense Pro Contoller od Evzen Elite 2

PS5 DualSense Pro Contoller od Evzen Elite 3

PS5 DualSense Pro Contoller od Evzen Elite 4

PS5 DualSense Pro Contoller od Evzen Elite 5

PS5 DualSense Pro Contoller od Evzen Elite 6

PS5 DualSense Pro Contoller od Evzen Elite 7

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/ps5s-dualsense-controller-is-torn-down-in-more-instagram-images/
https://www.instagram.com/p/CGTIGJjhTNu/

Tagi: dualsense Evzen Evzen Elite ps5 PS5 DualSense