Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.10.2020 09:11
nowości PS4
1191V

Nowości na PS4. Przegląd najgorętszych gier tego tygodnia w reklamie Sony

Znajdujemy się przed najgorętszym okresem w roku, ale nawet teraz nie zabrakło ciekawych wydawnictw. Sprawdźcie nowości z tego tygodnia na PS4.

Sony przygotowało nowy filmik z serii "New PS4 Games This Week". Jako najważniejszą premierę bieżącego tygodnia wskazano Remothered: Broken Porcelain. Chodzi oczywiście o horror, w którym główna bohaterka musi się ratować skradaniem i chowaniem przed mieszkańcami nawiedzonego hotelu. Gra jest już dostępna w sprzedaży na PS4. Więcej na temat tego horroru pisaliśmy tutaj.

Kolejna nowość z tego tygodnia to Space Crew, w którym zadaniem gracza jest przetrwanie w przestrzeni kosmicznej. Gra może się kojarzyć z bijącym rekordy popularności Among Us. Do premiery dojdzie już 15 października.

Na fanów zabawy kanapowej w 4 osoby (w lokalnym coopie) czeka Cake Bash, przypominające trochę znakomite Overcooked. W grze wcielamy się w przeróżne ciastka i próbujemy zwyciężyć w kulinarnych bataliach. Premiera odbędzie się 15 października.

Ostatnie nowości z tego tygodnia to NHL 21 od EA Sports, które wyląduje na rynku 16 października. Warto pamiętać też o bardzo rozbudowanym rozszerzeniu do Ghost of Tsushima, czyli o Legends (z premierą 16 października), które pozwala na rozgrywkę kooperacyjną - za darmo.

Źródło: PlayStation Access

Tagi: Ghost of Tsushima nowości ps4