Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.10.2020 10:31
Remothered
607V

Remothered: Broken Porcelain. Obiecujący horror na fabularnym zwiastunie przed samą premierą

Milośnicy horrorów mają czego wyczekiwać. Już za tydzień na rynku wyląduje bardzo ciekawy tytuł, który może narobić zamieszania w swoim gatunku.

Warto pamiętać, że Remothered: Broken Porcelain jest bezpośrednim sequelem pierwszej odsłony marki. W grze spotkamy m.in. w roli drugoplanowej główną bohaterkę pierwszego Remothered. Właśnie o tych motywach z pierwszej gry przypomina nam najnowszy zwiastun Remothered: Broken Porcelain. Oczywiśćie warto w tym miejscu uważać na spoilery. Jeśli jednak nie zamirzacie grać w pierwszą część Remothered filmik stanowi dobre przypomnienie znanych już wydarzeń.

Akcja w Remothered: Broken Porcelain rozgrywa się w hotelu, który zatrudnia dwie młode kobiety jako sprzątaczki. Praca dziewczyn nie trwa długo - w hotelu dochodzi do dziwnych zdarzeń, które zmieniają życie bohaterek w koszmar.

W Remothered: Broken Porcelain wcielamy się w jedną z dziewczyn, zwaną Jennifer, które przybyły do Hotelu Ashman. Dziewczyna musi uciekać przed agresywnymi gośćmi hotelowymi. Jedyną szansą protagonistki na przetrwanie jest chowanie się przed opanowanymi przez demoniczne moce ludźmi.

Do premiery Remothered: Broken Porcelain dojdzie już 13 października. Równocześnie na PC, PS4, Switch i XOne.


Tagi: Modus Games remothered Remothered: Broken Porcelain Stormind Games