Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2020 15:50
Demon's Souls Remake
3112V

Demon's Souls z PS5 trafi także na PS4? Media Markt przedstawił ofertę

Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość od Sony, ale węgierski Media Markt rozpoczął zbieranie zamówień przedpremierowych na Demon's Souls w wersji na PlayStation 4. Biorąc pod uwagę ostatnie ruchy Sony, sytuacja jest naprawdę interesująca.

Na ostatnim wydarzeniu Sony potwierdziło zmianę planów. Takie produkcje jak Horizon Forbidden West, Marvel's Spider-Man: Miles Morales oraz Sackboy: A Big Adventure trafią nie tylko na PlayStation 5. Gry będą także dostępne na PS4, co nie spodobało się wszystkim graczom, ale korporacja postanowiła zaproponować produkcje szerokiemu gronu odbiorców.

Jedną z nielicznych pozycji Sony, które zmierzają wyłącznie na PlayStation 5 jest Demon's Souls (PS5), ale węgierski Media Markt dodał produkcję w wersji na PS4 do swojego katalogu. Nie mamy potwierdzenia, że takie wydanie zostanie zapowiedziane, ale biorąc pod uwagę, że nawet przyszłoroczny Horizon Forbidden West wyląduje na wciąż aktualnej generacji, to nie będę specjalnie zaskoczony, gdy także i ten tytuł będzie dostępne na PS4 i PS5.

Muszę to na pewno podkreślić: ostatnio Sony prezentowało grę na fantastycznej rozgrywce oraz ujawniło specjalne wydanie na PS5, ale wciąż nie otrzymaliśmy informacji dotyczącej edycji na PlayStation 4. Pozycja według przedstawionych szczegółów ma zadebiutować 19 listopada.

Demon's Souls Remake PS4

Źródło: Twitter: geronimo_73

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment