Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2020 19:48
Demon's Souls (PS5)
3391V

Demon's Souls Digital Deluxe Edition na PS5 ujawnione przez Sony. Cyfrowe dodatki w dużej cenie

Sony właśnie ujawniło Demon's Souls Digital Deluxe Edition, które może zainteresować fanów produkcji From Software, ale w tym wypadku gracze będą zmuszeni przygotować jeszcze więcej pieniędzy. Znamy pełną zawartość specjalnego wydania.

Na ostatniej imprezie Sony zobaczyliśmy świetny materiał z Demon's Souls, który rozbudził oczekiwania graczy. Jednocześnie jest to jedna z pierwszych produkcji w next-genowej cenie – standardowe wydanie zostało wycenione na 349 zł.

Teraz Sony potwierdziło Demon's Souls Digital Deluxe Edition i zawartość pakietu jest lekko mówiąc zaskakująca. Sony zaoferuje cyfrowe przedmioty, które mogą ułatwić rozgrywkę – znajdziemy tutaj między innymi broń, tarczę czy też dwa pancerze. Czy jednak właśnie takie elementy powinny zachęcać graczy do kupowania droższych wydań? W przypadku tego tytułu nie jestem tego pewien.

Na szczęście w zestawie znajdzie się również oryginalny soundtrack, a zamawiając zestaw przed premierą otrzymacie „Exclusive Weapon DLC”.

Takie przyjemności zostały wycenione na 99,99 euro, czyli w Polsce cyfrowe wydanie Demon's Souls Digital Deluxe Edition kupimy pewnie za około 450 zł. Na deser możecie sprawdzić kilka nowych screenów z odświeżonej gry From Software. Gra trafiła także na pierwsze testy, dzięki którym wiemy, że możemy liczyć na zabawę w 60 fps – sprawdźcie materiał Digital Foundry.

Demons Souls Digital Deluxe Edition

Demons Souls ps5 - 1

Demons Souls ps5 - 2

Demons Souls ps5 - 3

Demons Souls ps5 - 4

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/09/16/demons-souls-ps5-gameplay-first-look

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment