Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2020 22:03
Sonic w FallGuys
710V

Fall Guys i Sonic. Gracze mogą kupić strój ikonicznego bohatera

Twórcy Fall Guys potwierdzili współpracę z firmą SEGA, na mocy której gracze mogą wskoczyć w piękne, niebieskie stroje. Studio zaprezentowało kostium podczas streamu i zaprasza graczy do kupowania ciekawego wdzianka.

Twórcy Fall Guys w zeszłym tygodniu rozpoczęli drugi sezon rozgrywek, ale najwidoczniej to dopiero początek atrakcji przygotowanych przez deweloperów. Kilka godzin temu otrzymaliśmy zaproszenie na stream, podczas którego potwierdzono współpracę z Segą.

Studio odpowiedzialne za Fall Guys: Ultimate Knockout nie przygotuje nowej części Sonica, ale w zabawnej produkcji od 14 października pojawi się nowy strój – gracze będą mogli wskoczyć w fatałaszki ikony japońskiej korporacji. Propozycja jest dostępna za 10 Koron i w tym wypadku zainteresowani otrzymają pełne ubranie – niebieską skórkę, białe rękawiczki oraz czerwone buty.

Trzeba przyznać, że zespół odpowiedzialny za Fall Guys potrafi wykorzystać zainteresowanie swoją grą, a możemy mieć pewność, że to nie koniec ciekawych crossoverów, dzięki którym w pozycji Mediatonic pojawią się elementy ze znanych produkcji.

Sprawdźcie naszą recenzję Fall Guys.

Źródło: Twitter: TailsChannel i FallGuysGame

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic