Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2020 17:40
Fall Guys 2. sezon
709V

Fall Guys na zwiastunie. Premiera 2. sezonu z nowym tematem przewodnim

Od dzisiaj fani Fall Guys rozpoczną rywalizację w drugim sezonie rozgrywek. Twórcy zapewnią szereg nowych atrakcji i specjalny temat przewodni – średniowiecze. Gracze sprawdzą między innymi nowe konkurencje oraz wskoczą w specjalne ubrania.

Fall Guys: Ultimate Knockout to zdecydowanie jedna z największych niespodzianek ostatnich miesięcy. Gra promowana przez Sony cieszy się gigantycznym zainteresowaniem, a twórcy mają teraz szansę w ciekawy sposób rozwijać produkcję. Dzisiaj wystartował drugi sezon rozgrywek, który podejmuje temat średniowiecza.

Twórcy na dobry początek proponują graczom cztery nowe konkurencje oraz zupełnie nową Przepustkę Sezonową – także i tym razem będziemy zgarniać kolejne stroje. Przygotowane atrakcje zobaczycie na poniższym zwiastunie.

Zabawa oczywiście nie zostanie w żaden sposób zmieniona – nadal bierzemy udział w nietypowym Battle Royale, podczas którego musimy przetrwać lub przedostać się do wyznaczonego miejsca w odpowiednim czasie. W walce nadal może pozostać tylko jedna osoba, a jeśli wciąż nie mieliście okazji zapoznać się z grą: przeczytajcie moją recenzję, która przedstawia pozycję i wymienia jej wady oraz zalety.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic