Guilty Gear: Strive na efektownym zwiastunie potwierdzającym zawartość i datę premiery

News
1053V
Guilty Gear: Strive na efektownym zwiastunie potwierdzającym zawartość i datę premiery
Iza Łęcka | 12.10.2020, 09:05

Guilty Gear: Strive zadebiutuje na trzech platformach, jednak na premierę przyjdzie nam zaczekać do kwietnia przyszłego roku. Arc System Works opublikowało nowe materiały prezentujące zawartość oraz kolejnych wojowników.

Guilty Gear: Strive zostało zapowiedziane w 2019 roku, natomiast deweloperzy starali się dostarczyć grę na końcówkę 2020 roku, by wykorzystać gorący okres i zapewnić produkcję na premierę next-genowej konsoli Sony. Plany jednak spaliły na panewce: w sierpniu zespół opóźnił premierę na wiosnę 2021 roku, tymczasem potwierdzono, że bijatyka będzie dostępna 9 kwietnia – 3 dni wcześniej zagrają właściciele edycji Ultimate lub Deluxe.

Deweloperzy z Arc System Works od premiery zapewnią 15 bohaterów, a pięciu kolejnych trafi do produkcji dzięki Przepustce Sezonowej. będzie „nowym początkiem dla serii”, co może skłonić wielu graczy do sięgnięcia po tytuł – produkcja nie tylko wygląda świetnie i zaoferuje dopracowane, dynamiczne pojedynki, jednak twórcy powinni zapewnić należyte wprowadzenie do gry, ujawniając kluczowe informacje dotyczące bohaterów i ich relacji.

Studio Arc System Works na drugim zwiastunie przywitało w Guilty Gear: Strive kolejną postać – na materiale Giovanna pokazuje ciekawe ruchy i mogę mieć pewność, że wielu graczy ponownie chętnie wcieli się w wojowniczkę. Do gry trafi także Mito Anji, który zostanie zaprezentowany na początku przyszłego roku.

Źródło: https://www.psu.com/news/guilty-gear-strive-locks-down-april-ps5-and-ps4-release-date-with-3-days-early-access-15-characters-available-at-launch/

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych