Guilty Gear: Strive. Nowa bijatyka Arc System Works pojawi się wiosną 2021 roku na PS4, PS5 i PC

News
607V
Guilty Gear: Strive. Nowa bijatyka Arc System Works pojawi się wiosną 2021 roku na PS4, PS5 i PC
Igor Chrzanowski | 02.08.2020, 15:25

Guilty Gear: Strive kontynuuje dokonania Arc System Works w dziedzinie bijatyk 3D imitujących wygląd 2D, a co za tym idzie będzie jedną z najładniejszych gier dostępnych zarówno na PS4 jak i w przyszłości na całą generację PlayStation 5 - oczywiście pod kątem artystycznym.

Japończycy z Arc System Works są absolutnymi mistrzami w swoim gatunku i szczerze powiedziawszy jedyną konkurencją są dla nich oni sami - artyści i projektanci z japońskiego studia prześcigają się w pomysłach na to, jak zrobić coś o krok lepszego, niż zrobili poprzednio.

Dzięki temu możemy mieć pewność tego, że  będzie już na starcie grą rewelacyjną. Na ostatniej sieciowej imprezie związanej z bijatykami, gdzie pokazano nowości między innymi z Tekkena 7 i SoulCalibur VI, ogłoszono, iż nowe dzieło ASW zadebiutuje wiosną 2021 roku na PlayStation 4, PlayStation 5 oraz na PC za pośrednictwem Steam.

Przy okazji ujawniono kolejnego zawodnika z gry, którym będzie posługujący się dwoma mieczami w kształcie krzyży Leo Whitefang. 

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych