Star Wars Squadrons ukończone. EA Motive pracuje już nad kilkoma projektami - pierwsze szczegóły

News
736V
Star Wars Squadrons ukończone. EA Motive pracuje już nad kilkoma projektami - pierwsze szczegóły
Mateusz Wróbel | 11.10.2020, 18:45

CEO EA Motive, twórców Star Wars: Squadrons, oznajmił, iż jego studio pracuje nad kilkoma pozycjami, które dostarczą wiele unikalnych historii.

Tak jak informowaliśmy parę dni temu, Star Wars: Squadrons zostało ukończone, a EA Motive nie ma zamiaru wspierać popremierowo tytułu, co oznacza, iż deweloperzy od początku nie planowali zrobić z kosmicznej produkcji gry-usługi. CEO studia, Patrick Klaus postanowił odpowiedzieć społeczności, jakim projektem, a bardziej projektami, będą zajmować się w przyszłości.

EA Motive chce eksperymentować i dostarczać graczom tytuły, w których dostarczą wiele unikalnych historii, co może oznaczać, że deweloperzy będą kłaść teraz jeszcze większy nacisk na tryb fabularny, który w Star Wars: Squadrons nie był największych lotów. Klaus stwierdził, że wydanie rzeczonej produkcji na rynek otwiera dla ekipy wiele furtek, a także jest nowym interesującym doświadczeniem, dzięki któremu się rozwiną:

W dniach poprzedzających wydanie Star Wars: Squadrons, być może widzieliście nasze odświeżone logo marki i właśnie o tym chcę porozmawiać. Oprócz Star Wars: Squadrons pracujemy też nad kilkoma niezapowiedzianymi projektami. Innowacyjność jest trudna [do dostarczenia - przyp.red], ale jednocześnie ekscytująca i dodająca energii. W ramach naszej nowej misji próbujemy wielu rzeczy i testujemy wiele pomysłów, do których nie można się przywiązać, ponieważ eksperymenty stanowią klucz do znalezienia czegoś wspaniałego. - powiedział CEO EA Motive.

Myślę, że jednym z projektów studia jest kolejna gra w uniwersum Gwiezdnych Wojen, a drugim być może nowe IP skierowane dla pojedynczych graczy? Tego dowiemy się prawdopodobnie na przestrzeni kilkunastu następnych miesięcy.

Przy okazji zerknijcie do naszej recenzji Star Wars: Squadrons.

Źródło: https://www.psu.com/news/star-wars-squadrons-developer-ea-motive-working-on-several-games/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych