Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.10.2020 09:30
PlayStation Store ze świetną opcją
3726V

PlayStation Store z ciekawą funkcją? Sony może zaoferować "sprawdzanie" gry przed jej zakupem

Bardzo ciekawa plotka obiegła ostatnio Internet. Według doniesień Sony może zaoferować niezwykle ciekawą opcję przed zakupem gier, z wykorzystaniem funkcji strumieniowania. 

Ostatnio bardzo głośnym echem wybrzmiewają plotki na temat potencjalnego, całkowitego przemodelowania PlayStation Store. Wszystko po to, aby sklep Sony był jeszcze lepiej dostosowany pod nadchodzącą generację i stanowił dodatkową nowość przy okazji premiery nowych konsol. Idąc dalej, pojawiły się informacje o możliwości korzystania ze wszystkich usług Sony w jednym miejscu.

I wygląda na to, że to nie wszystkie nowości. W Sieci pojawiły się bardzo ciekawe doniesienia na temat tego, że nowy PlayStation Store ma umożliwić natychmiastowe granie w dowolną grę (w formie wersji demonstracyjnej). Całość miałaby zostać oparta o technologię strumieniowania z PlayStation Now i momentalnie przesyłać obraz dem gier. 

Trzeba przyznać, że pomysł jest niezwykle ciekawy i brzmi bardzo racjonalnie. Umożliwiałoby to wypróbowanie kilku minut każdej gry w zaledwie kilka sekund - bez konieczności udostępniania okrojonej wersji przez twórców, ani zakupu produkcji w ciemno. Co ciekawe, wielu użytkowników wspomina, że funkcja była już zapowiada przed premierą PlayStation 4! Może wreszcie, po latach, wejdzie w życie. 

Źródło: https://twitter.com/PS5only

Tagi: playstation PS Now ps store Sony