Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.10.2020 23:40
Cyberpunk 2077 skrypt
18338V

Cyberpunk 2077 będzie ogromny! Pojawiło się zdjęcie, które przedstawia objętość japońskiego skryptu

To, że nadchodzące dzieło CD Projekt RED będzie duże, było wiadome od dawna. Teraz jednak możemy się przekonać, jak wiele tekstu pojawi się w grze. Sprawdźcie zdjęcie skryptu! 

Ostatnie dni to masa nowych informacji z frontu gry Cyberpunk 2077. Od kilku dni wiemy już, że gra znalazła się w złocie, więc jest już w 99% gotowa do premiery. I choć projekt mógł zaliczyć opóźnienie, o czym wspomniał wczoraj Jason Schreier, to wszystko wskazuje na to, że listopadowej dacie debiutu nic już nie może zagrozić! Teraz pozostaje nam już tylko czekać. 

I zdecydowanie będzie na co! Do Sieci trafiło właśnie zdjęcie, które prezentuje to, jak obszerny będzie japoński skrypt do nadchodzącej gry polskiego studia. CD Projekt RED zadbało o ogromną liczbę rozmów i biorąc pod uwagę góry kartek, zdecydowanie nie będziemy mogli się nudzić! 

Fotografią podzielił się menadżer do japońskiej lokalizacji Cyberpunk 2077 i zdecydowanie warto rzucić okiem, bo bardzo mocno wpływa to na wyobraźnie. Osobiście nie możemy się doczekać, a zostało przecież tak niewiele. Warto bowiem przypomnieć, że premiera planowana jest na 19 listopada 2020 roku! 

Źródło: https://twitter.com/Nishio_EE

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077