Iza Łęcka Iza Łęcka 01.10.2020 07:00
Spider-Man Remastered PS5 vs Spider-Man PS4
9154V

Spider-Man Remastered na PS5 vs. PS4. Sprawdźcie różnice na nowej generacji

Insomniac Games zaprezentowało Spider-Man Remastered na PS5 – przedstawione sceny łatwo porównać ze Spider-Manem z PS4. Gracze mogą sprawdzić, jak wiele pracy deweloperzy włożyli w przeniesienie przygody na nową generację.

Insomniac Games potwierdziło, że Marvel's Spider-Man Remastered nie otrzyma bezpłatnej aktualizacji dla właścicieli gry z PlayStation 4, ponieważ twórcy wykonali mnóstwo pracy w dostarczeniu produkcji na nową generację. Jak to wygląda w rzeczywistości? Możecie przekonać się na poniższych materiałach.

Większe różnice dostrzegalne są na przerywniku, natomiast gameplay działa w 60 klatkach na sekundę, w tym wypadku więc deweloperzy nie oferują największych graficznych innowacji – ray tracing będzie dostępny przy obniżeniu płynności animacji.

Niewątpliwie Waszą uwagę może przykuć zmiana twarzy głównego bohatera, ale sprawdźcie także włosy Otto Octaviusa – deweloperzy potwierdzili, dopracowali ten detal produkcji. W przypadku gry na PlayStation 5 wyraźnie widoczny jest również jeden element: w mieście pojawi się znacznie więcej mieszkańców. Obecnie pozostaje nam czekać, aż ekipa Insomniac Games pokaże dopieszczonego wizualnie Spider-Mana, który wykorzysta między innymi ray tracing.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Insomniac Games Marvel’s Spider-Man Remastered Sony Interactive Entertainment