Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2020 14:54
Xbox All Access
6803V

Xbox All Access w odrobinę niższych cenach. Usługa wystartowała z pierwszą konsolą

W Polsce wystartowało już Xbox All Access i pierwsi gracze mogą kupować konsolę w ramach abonamentu z Xbox Game Pass Ultimate. Zainteresowani aktualnie mogą sięgnąć po Xboksa One S, ale cena Xboksa Series X i Xboksa Series S została odrobinę obniżona.

Xbox All Access to ciekawa propozycja dla graczy, którzy nie mogą wydać dużej kwoty na konsolę, a chcą czerpać garściami z dobrodziejstw abonamentu Xbox Game Pass Ultimate. Zainteresowani w ramach abonamentu (raty) otrzymują konsolę oraz usługę – po 24 miesiącach sprzęt zostaje w domu, a klienci mogą dokupić ofertę amerykańskiej korporacji.

W tym tygodniu Xbox All Access wystartował na Xboksie One S i gracze mogą za 99 zł na miesiąc otrzymać dostęp do konsoli + Xbox Game Pass Ultimate.

Oferta na urządzenia nowej generacji będzie dostępna dopiero w przyszłym miesiącu (od dnia premiery konsoli), ale warto zauważyć, że obie propozycje zgarniemy odrobinę taniej Xbox Series X jest wyceniony na 145 zł na miesiąc (wcześniej 148 zł), a Xbox Series S na 109 zł na miesiąc (wcześniej 111 zł).

Są to obniżki raptem o kilka zł, jednak biorąc pod uwagę, że mówimy o abonamencie na 24 miesiące, to gracze zaoszczędzą już na przynajmniej jeden miesiąc Xbox Game Pass Ultimate.

Zamierzacie korzystać z Xbox All Access?

Źródło: Twitter: buont

Tagi: Microsoft Xbox All Access xbox one s Xbox Series S xbox series x