Microsoft nie zapomina o społeczności. Potwierdzono FanFest

News
833V
Microsoft nie zapomina o społeczności. Potwierdzono FanFest
Iza Łęcka | 09.10.2020, 10:29

Microsoft potwierdził kolejne wydarzenie dla sympatyków marki. Gracze mogą szykować się na cyfrową edycję FanFestu, podczas którego nie powinno zabraknąć nowych informacji o grach zmierzających na Xboksa One oraz Xboksy Series X|S.

Microsoft w październiku ma przedstawić listę gier przygotowanych na premierę Xboksów Series X|S, tymczasem jeszcze jedno wydarzenie może przygotować graczy na wielką premierę next-genów.

Amerykańska korporacja potwierdziła zorganizowanie kolejnego FanFestu. Gigant z Redmond zareagował na liczne prośby społeczności, mówiąc dosadnie: „fani prosili, a my dostarczamy”, więc w najbliższy poniedziałek rozpocznie się rejestracja na wydarzenie.

Gracze otrzymają dostęp do ekskluzywnych treści oraz specjalnego sprzętu przygotowanego z okazji FanFest. Obecnie wspomniano o cyfrowym pokazie, choć wydaje się możliwe, że osoby, które zarejestrują się w podanym czasie, otrzymają do domów paczki z gadżetami.

Wcześniej FanFesty były organizowane podczas dużych, międzynarodowych targów, jednak amerykańska korporacja musiała dostosować się do panującej sytuacji, w związku z czym najwięksi sympatycy marki mogą liczyć na pokaz w wersji cyfrowej. Microsoft nie precyzuje, ilu graczy otrzyma możliwość uczestniczenia w imprezie.

Warto dodać, że wczoraj Amerykanie potwierdzili niezwykle ważną wiadomość: Xbox Series X nie ma problemów z przegrzewaniem się.

Źródło: https://wccftech.com/microsoft-digital-xbox-fanfest-2020-event/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych