Trofea gotowe na PS5, a Hakoom już czeka na PS6

Gry
5731V
Trofea gotowe na PS5, a Hakoom już czeka na PS6
Iza Łęcka | 09.10.2020, 09:42

Sony rozbudowało trofea, oferując graczom możliwość zdobywania kolejnych poziomów, tymczasem najsłynniejszy łowca pucharków już oficjalnie czeka na PS6. Po aktualizacji Hakoom jest jednym z graczy, który musi czekać na rozbudowę systemu Sony.

W tym tygodniu Sony zapowiedziało udoskonalenie systemu trofeów na PlayStation 4 i przygotowanie funkcji na PlayStation 5, a wspomniane nowości zostały udostępnione już na pierwszej platformie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Japońska korporacja zastosowała nowy sposób przeliczania lvl, by gracze mogli poczuć wyraźny progres podczas zdobywania kolejnych platyn. Jednocześnie już część z nich dostrzegła sporą różnicę w poziomach. Jak to często bywa, nie wszyscy zachwalają nowe rozwiązania.

Hakoom, najsłynniejszy łowca trofeów, którego dokonania znalazły się w Księdze Rekordów Guinnessa, potwierdził, że czekał ponad 6 lat na aktualizację, która dla niego jednak nic nie zmienia. Gracz od razu znalazł się na 999 poziomie i musi teraz wyczekiwać na premierę PlayStation 6 – najpewniej wtedy Sony ponownie zaproponuje swoim sympatykom możliwość zdobywania większej liczby poziomów.

Sony niestety nie zdecydowało się na wyższy maksymalny lvl, by najwięksi łowcy trofeów rzeczywiście mogli doświadczyć różnicy. Obecnie pozostaje im tylko sprawdzanie swojego poziomu poprzez zewnętrzne strony – przykładowo PSNProfiles Hakoom posiada już 1616 poziom... Część graczy również doświadcza owych niedogodności.

Trofea gotowe na PS5, a Hakoom już czeka na PS6

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/10/world_record_trophy_hunter_hakoom_has_hit_level_999_already

Komentarze (142)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper