Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2020 19:49
Syberia: The World Before
1156V

Syberia: The World Before zapowiedziana. Bezpłatny prolog dostępny na PC

Twórcy Syberii wczoraj opublikowali teaser, który przygotowywał graczy na zapowiedź nowej gry. Teraz możemy potwierdzić, że powstaje Syberia: The World Before, a zainteresowani mogą nawet sprawdzić bezpłatny prolog.

O Syberia: The World Before wspomnieliśmy pierwszy raz w zeszłym roku, a teraz możemy potwierdzić, że jest to najnowsza produkcja Microids, który tym razem współpracuje podczas przygotowania historii ze studiem Koalabs. Akcja gry została umiejscowiona w 1937 roku i przedstawia historię Dany Roze – jest to 17-letnia dziewczyna, która rozpoczyna błyskotliwą karierę pianistki.

Twórcy jednak nie zapominają o Kate Walker. Główna bohaterka serii również pojawi się w historii i opowieść będziemy obserwować z perspektywy dwóch linii czasu, ponieważ protagonistka znajduje się w 2004 roku. Kate próbuje wydostać się z kopalni soli, ale przez tragiczne wydarzenia rozpocznie swoją zupełnie nową przygodę.

Studio obiecuje przygodę rozciągniętą w czasie oraz na różnych kontynentach, skomplikowane zagadki, urzekającą historię i ścieżkę dźwiękową przygotowaną przez Inona Zura, który pracował już przy Syberii 3.

Syberia: The World Before zadebiutuje w przyszłym roku na PC, a dzisiaj możemy sprawdzić prolog – wstęp do historii został udostępniony na Steam.

Źródło: Informacja prasowa: microids

Tagi: Syberia: The World Before