Iza Łęcka Iza Łęcka 19.08.2019 11:25
Syberia: The world before
739V

Syberia: The world before nadciąga. Kate Walker powróci z nową przygodą

Microids nie zakończyło prac nad marką Syberia. Francuskie studio właśnie ujawniło Syberia: The world before. Tytuł od kilkunastu miesięcy znajduje się w fazie aktywnej produkcji, a dzisiaj udostępnione zostały pierwsze informacje dotyczące gry.

Microids przez ostatnie 18 miesięcy rozwija Syberia: The world before, która będzie kolejną wielką podróżą Kate Walker. Bohaterka serii zabierze graczy w podróż przez kontynent – fani zapoznają się z historią zakorzenioną w „chaosie i tragediach XX wieku”.

Opowieść została oparta na podróżach, a deweloperzy już teraz zapowiadają powrót „niepowtarzalnej atmosfery”, która jest znakiem firmowym tego uniwersum. Studio obiecuje wydarzenia przepełnione znanym stylem, którego przygody trafią w gust nowych graczy oraz oddanych fanów uniwersum.

Tak zapowiedź skomentował Elliot Grassiano, wiceprezes Microïds:

„Dwa lata po premierze ostatniej odsłony, rozumiemy, że fani są ciekawi i chętni do odkrycia kolejnej odsłony przygody naszej ukochanej Kate Walker. Gra jest już w fazie rozwoju i cieszymy się, że możemy ponownie połączyć się z unikalnym uniwersum Benoîta Sokala. Ta ostatnia przygoda da fanom serii szansę poznania naszej bohaterki i ponownego zanurzenia się w atmosferze pierwszych gier”.

Szczegóły dotyczące daty premiery, platform oraz konkretne materiały z Syberia: The world before zostaną ujawnione wkrótce.

Syberia The world before art

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Microids syberia Syberia: The world before zapowiedź