Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2020 17:00
Rising Storm 2: Vietnam
2357V

2 gry za darmo od Epic Games. Gracze mogą sprawdzić Rising Storm 2: Vietnam

Epic Games rozdaje kolejne 2 produkcje za darmo. Na liście pojawia się tym razem między innymi Rising Storm 2: Vietnam, który może zainteresować fanów strzelania. Tripwire Interactive wciąż dba o rozwój gry i przygotowuje nowe atrakcje.

Epic Games ponownie oferuje graczom sporo atrakcji, które wszyscy zainteresowani mogą pobrać za darmo. Wystarczy tylko wskoczyć na witrynę sklepu, dorzucić grę na cyfrową kupkę wstydu, a następnie możemy pobrać aplikację, dzięki której ściągniemy produkcje na dysk. Twórcy Fortnite w ten sposób promują swoją platformę.

Rising Storm 2: Vietnam – pobierz za darmo

Abzu – pobierz za darmo

Dzisiaj Epic Games proponuje graczom dwie bardzo zróżnicowane pozycje. Abzu to propozycja stworzona przez dyrektora artystycznego Podróży i Flower, która pozwoli graczom zwiedzić piękny, podwodny świat. Tytuł zadebiutował na rynku w 2016 roku i zebrał oceny na poziomie 78-83%. Natomiast Rising Storm 2: Vietnam oferuje rozgrywkę sieciową na 64 graczy, ponad 20 map czy też nawet ponad 50 broni. Gra trafiła na rynek w 2017 roku (tylko na PC) i osiągnęła średnią ocen na poziomie 81%.

W następnym tygodniu pobierzemy Amnesia: A Machine for Pigs oraz Kingdom New Lands.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: abzu Epic Games Rising Storm 2: Vietnam za darmo