Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2020 14:00
Idealny dla PlayStation
3247V

„Idealny dla PlayStation”. Sony reklamuje swoje telewizory przed premierą PS5

Jeszcze przed premierą PS5 wielu graczy może zdecydować się na zmianę telewizora, by móc wydobyć pełną moc z nowej generacji. Sony chce wykorzystać okazję, ale niespodziewanie promuje swój „idealny dla PlayStation” sprzęt za pomocą PS4.

W lipcu Sony opublikowało pierwsze reklamy telewizorów „Gotowych na PS5”, a teraz nadszedł czas na kolejny spot. Firma jednak nie wykorzystuje do promocji PlayStation 5, co miałoby sens biorąc pod uwagę zbliżającą się premierę nowej generacji, a wciąż pokazuje PS4.

Korporacja może jednak chcieć wykorzystać okazję i podkreślić istotny fakt – nawet najnowsze Bravie będą dobrze współpracować z konsolami dwóch generacji. Należy przy tym zwrócić uwagę, że Sony w samym spocie i nazwie materiału nie wspomina o „4” lub „5”, ale na samym filmie widzimy PlayStation 4 Pro z Horizon Zero Dawn.

Sony podkreśla między innymi tryb Game Mode, wspomina o płynniejszej animacji oraz dopracowanej oprawie czy też o dźwięku, który wydobywa się z odpowiednich stref ekranu. Bravia jest oczywiście określona jako „Ultimate Gaming Experience”.

Mam wrażenie, że materiał byłby ciekawszy, gdyby zamiast PS4 na ekranie pojawiło się właśnie PS5, ale co interesujące – w samym podpisie filmu pojawia się już odnośnik do filmu z urządzeniem „Gotowym na PS5”.

Sprawdźcie również teardown PlayStation 5.

Źródło: YouTube.com

Tagi: bravia playstation 4 PlayStation 5 PS4 PS5 sony