„Idealny dla PlayStation”. Sony reklamuje swoje telewizory przed premierą PS5

News
3238V
„Idealny dla PlayStation”. Sony reklamuje swoje telewizory przed premierą PS5
Wojciech Gruszczyk | 08.10.2020, 14:00

Jeszcze przed premierą PS5 wielu graczy może zdecydować się na zmianę telewizora, by móc wydobyć pełną moc z nowej generacji. Sony chce wykorzystać okazję, ale niespodziewanie promuje swój „idealny dla PlayStation” sprzęt za pomocą PS4.

W lipcu Sony opublikowało pierwsze reklamy telewizorów „Gotowych na PS5”, a teraz nadszedł czas na kolejny spot. Firma jednak nie wykorzystuje do promocji PlayStation 5, co miałoby sens biorąc pod uwagę zbliżającą się premierę nowej generacji, a wciąż pokazuje PS4.

Korporacja może jednak chcieć wykorzystać okazję i podkreślić istotny fakt – nawet najnowsze Bravie będą dobrze współpracować z konsolami dwóch generacji. Należy przy tym zwrócić uwagę, że Sony w samym spocie i nazwie materiału nie wspomina o „4” lub „5”, ale na samym filmie widzimy PlayStation 4 Pro z Horizon Zero Dawn.

Sony podkreśla między innymi tryb Game Mode, wspomina o płynniejszej animacji oraz dopracowanej oprawie czy też o dźwięku, który wydobywa się z odpowiednich stref ekranu. Bravia jest oczywiście określona jako „Ultimate Gaming Experience”.

Mam wrażenie, że materiał byłby ciekawszy, gdyby zamiast PS4 na ekranie pojawiło się właśnie PS5, ale co interesujące – w samym podpisie filmu pojawia się już odnośnik do filmu z urządzeniem „Gotowym na PS5”.

Sprawdźcie również teardown PlayStation 5.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych