Iza Łęcka Iza Łęcka 08.10.2020 08:53
Obcy Izolacja Creative Assembly
918V

Twórcy Obcy: Izolacja rozwijają nowe IP. Zagramy w strzelankę

Z okazji szóstej rocznicy premiery Obcy: Izolacja Creative Assembly potwierdziło prace nad nowym tytułem. Wielu deweloperów z zespołu odpowiedzialnego za klimatyczny i przytłaczający horror, skupia się obecnie nad nowym IP.

Creative Assembly w ostatnim czasie skupiło się na promocji serii Total War, ale nie możemy wciąż zapomnieć, że to właśnie wspomniana ekipa stworzyła ciepło przyjętą produkcję Obcy: Izolację. Choć nie możemy liczyć na kontynuację tej przygody, w związku z rocznicą wydania tytułu poznaliśmy kolejne plany studia.

Wielu z deweloperów odpowiedzialnych pierwotnie za Obcy: Izolacja, zajęło się rozwijaniem nowego IP – zespół pragnie zapewnić graczom strzelankę. Jak na razie nie otrzymaliśmy żadnych konkretnych informacji o grze, co daje nam jednocześnie do zrozumienia, że pozycja zawędruje już na nową generację.

Jest to dobra wiadomość dla graczy, którzy cenią Obcy: Izolację, gdyż produkcja pokazała siłę i umiejętności zespołu, a wielu sympatyków horrorów przykuła na długie godziny do ekranu. Jeśli deweloperzy przedstawią klimatyczną, mocną historię dla singlistów, na pewno zostaną docenieni przez entuzjastów gatunku. Takich shooterów na rynku nigdy nie jest za wiele...

Źródło: https://www.psu.com/news/many-alien-isolation-developers-are-working-on-a-new-fps-ip-at-creative-assembly/

Tagi: alien: isolation Creative Assembly Obcy: Izolacja