Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2020 21:30
PS5 konsola bez obudowy
2705V

PS5 Teardown podsumowane przez redakcję PlayStation. Firma wymienia najważniejsze elementy PlayStation 5

Sony odsłoniło dzisiaj wszystkie części PlayStation 5, a redakcja brytyjskiego PlayStation postanowiła podsumować cały teardown i przedstawia najważniejsze szczegóły PS5. Film w ciekawy sposób zbiera ujawnione informacje.

Nie możemy w ostatnich dniach narzekać na brak ważnych informacji o PS5, ale dzisiaj Sony zaskoczyło graczy. Japoński producent rozebrał konsolę i przedstawił poszczególne elementy PlayStation 5.

Redakcja brytyjskiego PlayStation zdecydowała się wymienić najważniejsze szczegóły przedstawione dzisiaj przez Sony i materiał w naprawdę dobry sposób opisuje konkrety. PS5 charakteryzuje się designem nastawionym na odpowiednie odprowadzanie ciepła (wentylacja odbywa się z dwóch stron), gracze otrzymają możliwość skorzystania z podstawki, która zawiera nawet specjalny schowek na śrubkę oraz zaślepkę (choć Microsoft ma na ten temat swoje zdanie), białe panele możemy bez problemu zmienić, a w środku zamontowano dwustronny wentylator. Gracze bez problemu dorzucą do PlayStation 5 drugi dysk SSD, a napęd został wyciszony. Redakcja wspomina także o samym chłodzeniu.

Jest to bardzo udane podsumowanie, które zbiera najważniejsze informacje, a dodatkowo otrzymaliśmy przyjemny komentarz. Trzeba przyznać, że PlayStation 5 zostało przygotowane w naprawdę przemyślany sposób. Sony tym razem zadbało o wydajność i kulturę pracy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 5 ps5 sony