Hyrule Warriors: Age of Calamity i Pikmin 3 Deluxe prezentowane przez Nintendo. Zobaczcie gameplay

News
1008V
Hyrule Warriors: Age of Calamity i Pikmin 3 Deluxe prezentowane przez Nintendo. Zobaczcie gameplay
Wojciech Gruszczyk | 07.10.2020, 18:52

Nintendo zaprasza wszystkich graczy na prezentację dwóch zbliżających się premier. Hyrule Warriors: Age of Calamity i Pikmin 3 Deluxe są głównymi gwiazdami październikowego Nintendo Treehouse: Live. Japończycy pokażą rozgrywkę z obu tytułów.

Nintendo nie zdecydowało się na specjalne Nintendo Directy, podczas których otrzymalibyśmy głębszy wgląd w Hyrule Warriors: Age of Calamity i Pikmin 3 Deluxe, ale zamiast tego możemy uczestniczyć w Nintendo Treehouse: Live. Październikowe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Relacja jest interesująca, ponieważ Nintendo podczas Nintendo Treehouse pokaże swoje najważniejsze gry dwóch najbliższych miesięcy – w październiku zadebiutuje Pikmin 3 Deluxe, a w listopadzie zagramy w Hyrule Warriors: Age of Calamity.

Będzie to dobra okazja, by sprawdzić rozgrywkę z obu tytułów, a jednocześnie zdecydować, czy warto zainteresować się tymi grami. Mam wrażenie, że oba tytuły zapowiadają się naprawdę interesująco – w końcu Hyrule Warriors: Age of Calamity rozbuduje nasze doświadczenie z The Legend of Zelda: Breath of the Wild, a Pikmin 3 Deluxe to kawał przyjemnej gry, która dopiero teraz otrzyma szansę dotarcia do szerokiego grona odbiorców.

[Aktualizacja #1]

Zobaczcie rozgrywkę:

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych