Yakuza: Like a Dragon na zwariowanym zwiastunie z angielskimi głosami. Moc minigierek w reklamie

Gry
575V
Yakuza: Like a Dragon na zwariowanym zwiastunie z angielskimi głosami. Moc minigierek w reklamie
Bartosz Dawidowski | 07.10.2020, 12:59

O tym, że Yakuza: Like a Dragon otrzyma angielski dubbing dowiedzieliśmy się już w lipcu. Teraz pora na kolejny pokaz nowych głosów z tej wspaniale się zapowiadającej produkcji.

Yakuza: Like a Dragon zmierzająca nie tylko na Xbox One, PS4, Xbox Series X, ale również - jak się dowiedzieliśmy w lipcu - na PS5 otrzymała kolejny zwiastun z angielskim dubbingiem.

Trailer jest o tyle ciekawy, że nie zabrakło w nim miejsca dla minigierek, które znajdziemy w Yakuza: Like a Dragon. Chodzi m.in. o wyzwania rytmiczno-muzyczne, bijatyki w salonie arcade, partyjki w golfa, rzutki i wiele innych. Oczywiście obecność minigierek jest już tradycją w serii Yakuza i nie inaczej jest w odsłonie Like a Dragon (pomimo zmian w systemie walki - gra przypomina bowiem RPG). W Yakuza: Like a Dragon pojawią się angielskie wersje hitów karaoke z poprzednich odsłon marki.

Po poprzednio ujawnione materiały z tej znakomicie zapowiadającej się gry odsyłam was tutaj. Yakuza: Like a Dragon pojawi się na rynku już 10 listopada (akurat na premierę Xbox Series X). Wersja dla PS5 planowana jest na 2 marca 2021 r.

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper