Godfall nie wymaga PS Plus do rozgrywki single-player

Gry
1405V
Godfall nie wymaga PS Plus do rozgrywki single-player
Iza Łęcka | 07.10.2020, 10:23

Twórcy Godfall potwierdzili ważną wiadomość dla przyszłych posiadaczy PS5. Abonament PS Plus nie jest potrzebny do rozgrywki single-player. Błędna informacja została zamieszczona na witrynie PlayStation.

Wczoraj Counterplay Games opublikowało nowy fragment rozgrywki, który potwierdza strategię na opancerzonych wrogów – by móc wyeliminować oponenta, na początku będziemy musieli przebić zbroję.

Jeden z graczy wykorzystał okazję i odniósł się do niepokojącej kwestii – czy PlayStation Plus będzie wymagane do rozgrywki solo? Deweloperzy potwierdzili, że nie będzie takiej potrzeby. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że na witrynie PlayStation pojawiły się następujące informacje: „Gra online wymagana” oraz „Do gry online wymagane jest członkostwo PS Plus”.

Okazuje się, że choć Godfall wymaga stałego połączenia z Siecią, nie jest to jednoznaczne z potrzebą wykupowania PlayStation Plus. Abonament będzie niezbędny wyłącznie do rozgrywki z innymi graczami.

Na szczęście twórcy rozwiali nieco co wątpliwości i odnieśli się do zamieszania, co może mieć istotne znaczenie dla wielu graczy, którzy zamierzają poznać Godfall, jednak nie planują przeczesywać lokacji z innymi graczami. Sprawdźcie rozgrywkę z pozycji Counterplay Games, która była prezentowana na ostatnim pokazie Sony.

Źródło: Twitter: PlayGodfall oraz DualShockers

Komentarze (95)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper