Iza Łęcka Iza Łęcka 07.10.2020 09:37
Concrete Genie
592V

Twórcy Concrete Genie pracują nad „nową i ekscytującą przygodą na PS5”

PixelOpus to kolejna ekipa oficjalnie pracująca nad nową produkcją zmierzającą na PS5. Twórcy Concrete Genie poszukują nowych pracowników, którzy pomogą w rozwoju next-genowej przygody. Zespół może opowiedzieć kolejną barwną historię.

Concrete Genie nie jest najmocniejszą produkcją przygotowaną ekskluzywnie dla PlayStation 4 (sprawdźcie naszą recenzję), choć kolorowa oprawa i intrygująca mechanika ubarwiania miasta malunkami są aspektami, które robiły spore wrażenie na graczach. Tytuł debiutujący w zeszłym roku oferował unikatowe doświadczenie.

W ostatnim czasie PixelOpus rozpoczęło prace nad nową produkcją przygotowaną z myślą o PlayStation 5. Studio poszukuje między innymi programisty oraz starszego programisty silnika gry, by przygotować „nową i ekscytującą przygodę z PS5”. W szczegółach ofert pracy nie znajdziemy zbyt wielu konkretów dotyczących pozycji, tymczasem nawet mniejszy zespół Sony otrzymał zadanie opracowania tytułu na next-gena.

PixelOpus zostało założone w 2014 roku i dotychczas w dorobku ekipy znajdą się takie pozycje jak Entwined (poznajcie nasze wrażenia) oraz Concrete Genie. Najpewniej nie możemy liczyć na szybką premierę gry, ponieważ deweloperzy tworzą mniejszy zespół, jednak za kilka lat usłyszymy o nowym tytule.

Concrete Genie nowa gra PS5

 

Źródło: https://www.psu.com/news/concrete-genie-developer-pixelopus-are-hiring-for-a-new-and-exciting-playstation-5-adventure/

Tagi: Concrete Genie Pixel Opus Sony Interactive Entertainment