Iza Łęcka Iza Łęcka 02.10.2020 13:31
Call Of Duty Black Ops Cold War
1245V

Beta Call Of Duty Black Ops Cold War zaoferuje nowe atrakcje. Twórcy zdążyli poprawić grę

Już wkrótce kolejni gracze otrzymają szansę sprawdzenia Call Of Duty Black Ops Cold War. Deweloperzy przygotowują się do uruchomienia bety, a jeden z twórców potwierdził istotną wiadomość: Treyarch zdążyło usprawnić grę od czasu testów alfa.

Alfa Call Of Duty Black Ops Cold War osiągnęła kapitalny wynik, ale to dopiero początek. Treyarch przygotowuje się do testów beta, więc nawet jeśli braliście udział w poprzednim wydarzeniu, nowe wydarzenie może Was pozytywnie zaskoczyć.

Tony Flame, designer Call of Duty: Black Ops - Cold War, potwierdził, że gra zaliczyła „całkiem niezły upgrade od wersji Alfa”. Twórca podkreślił, że nikt nie może się spodziewać, jak wiele zespół mógł zrobić w tak krótkim czasie. W grze pojawią się nowe funkcje oraz inne doświadczenie – niemal wszystko zostało poprawione.

Nie jest zaskoczeniem, że alfa nie prezentowała ostatecznej wersji gry, a w międzyczasie autorzy cały czas ulepszają produkcję oraz dbają o poprawki. Studio najpewniej wykorzystało opinie zwrotne od największych fanów, by nadać pozycji odpowiedni szlif.

Trzeba przyznać, że do samej premiery Treyarch czekają intensywne tygodnie. W tym tygodniu zobaczyliśmy tryb zombie, deweloperzy nieustannie pracują nad poszczególnymi elementami pozycji, a już wkrótce kolejni gracze otrzymają możliwość zapoznania się z Call Of Duty Black Ops Cold War.

Źródło: https://www.psu.com/news/call-of-duty-black-ops-cold-war-beta-is-quite-an-upgrade-over-the-games-alpha/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software