Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.10.2020 17:02
Need for Speed: Hot Pursuit Remastered
3776V

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered oficjalnie! Zobaczcie zwiastun i poznajcie szczegóły

Po wielu przeciekach w końcu mamy szczegóły Need for Speed: Hot Pursuit Remastered. Produkcja właśnie została zapowiedziana przez Electronic Arts i gracze mogą wyczekiwać na wielką premierę tytułu zmierzającego na cztery platformy.

O Need for Speed: Hot Pursuit Remastered pierwszy raz informowaliśmy w czerwcu – wtedy to Jeff Grubb potwierdził, że Electronic Arts planuje przyprowadzić grę na między innymi Nintendo Switcha. Następnie produkcja dwukrotnie wyciekła (Amazon, koreański odpowiednik PEGI), a w ostatnich dniach ponownie pojawiły się konkretne szczegóły dotyczące gry.

Need for Speed Hot Pursuit Remastered zadebiutuje już 6 listopada na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, a 13 listopada odbędzie się premiera na Nintendo Switchu. Elektronicy potwierdzają, że produkcja otrzyma ulepszoną oprawę wizualną oraz asynchroniczną rywalizację cross-play. Zmagania pomiędzy platformami odbędzie się dzięki funkcji Autolog.

Tak jak informowaliśmy, gra otrzyma wszystkie główne DLC i dzięki nim zapewni dodatkowe sześć godzin rozgrywki i ponad 30 wyzwań.

Tak o grze wypowiedział się Matt Webster, VP of Criterion Games:

"Need for Speed: Hot Pursuit w momencie premiery w 2010 roku wyprzedzał swoje czasy dzięki automatycznemu systemowi porównywania i rekomendowania znajomych w grze, zanim tego typu rzeczy stały się normą. Cieszymy się, że możemy przenieść tego ducha ponadczasowej wyścigowej rywalizacji na obecne urządzenia, aby gracze mogli łączyć się, porównywać i rywalizować bez względu na posiadaną platformę - nawet w podróży na Nintendo Switch. Gra napędzana przez Autolog i jedne z najbardziej pożądanych, klasycznych supersamochodów świata, stanie się najbardziej emocjonującym, towarzyskim doświadczeniem wyścigowym".

Na co możemy jeszcze liczyć? EA potwierdza, że w nowej wersji udoskonalono graficznie świat Seacrest County, rozbudowano tryb dla pojedynczego gracza (ulepszone policyjne wozy z bronią taktyczną mogą zatrzymywać podejrzanych, a elitarni kierowcy odpowiadać kontratakami i manewrami obronnymi). W Need for Speed: Hot Pursuit Remastered otrzymamy możliwość poznania całej historii w pojedynkę lub ze znajomymi, a w samym tytule znajdziemy wiele nagród, możliwości odblokowania samochodów, bronie czy też sprzęt.

„W grze dostępne będą również wszystkie treści dodane do niej po premierze, takie jak ulubione tryby graczy: Uzbrojony i Niebezpieczny oraz Nieujarzmione Lamborghini. Zupełnie nowe osiągnięcia, kolory samochodów, zaktualizowany tryb fotografowania i inne ulepszenia, sprawią natomiast, że wznowienie pościgów po obu stronach prawa będzie niezwykle ekscytujące. Już po swojej premierze Need for Speed: Hot Pursuit Remastered dostanie również opcje dodatkowej personalizacji samochodów.”

Gracze mogą liczyć na zabawę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Źródło: Informacja prasowa: Monday – agencja komunikacji

Tagi: Criterion Games Electronic Arts Need for Speed: Hot Pursuit