Cyberpunk 2077 – mapa i pocztówki z fizycznego wydania wyciekły

News
4756V
Cyberpunk 2077 – mapa i pocztówki z fizycznego wydania wyciekły
Iza Łęcka | 05.10.2020, 07:35

CD Projekt RED nie miał szansy zaprezentowania pełnej mapy z Cyberpunka 2077, bowiem w Sieci już pojawiły się materiały prezentujące wszystkie dzielnice i dokładny układ terenu. Ujawniono materiały dodawane do fizycznego wydania gry.

Już Wiedźmin 3: Dziki Gon pokazał, że CD Projekt RED potrafi zadowolić graczy, którzy w cenie standardowego wydania otrzymali kilka dodatków zazwyczaj dokładanych przez innych wydawców do edycji specjalnych produkcji. Polacy zaoferowali wszystko w cenie normalnej edycji – podobnej sytuacji doświadczymy w przypadku Cyberpunka 2077.

W pudełku z nowym tytułem znajdziemy między innymi mapę oraz pocztówki – zdjęcia dodatkowych elementów znalazły się w Sieci. Ktoś dotarł do fizycznych przedmiotów i opublikował zdjęcia, które możecie zobaczyć poniżej.

Tym samym jest to pierwsza prezentacja pełnej mapy do Cyberpunka 2077, która daje większy wgląd w elementy przygotowane dla fizycznego wydania. W nowej grze CD Projekt RED zwiedzimy mniejszy teren niż ten z przygody Geralta, jednak tym razem deweloperzy zadbają o większe rozbudowanie budynków, które będą mieć wiele pięter. Gra została rozbudowana w pionie, czego nie mogliśmy doświadczyć w Wiedźminie 3: Dziki Gon.

Opublikowanie tych zdjęć pozwala sądzić, że Cyberpunk 2077 rzeczywiście zadebiutuje w listopadzie. Fizyczne elementy dodawane do gry wydają się być już przygotowywane, a w niedalekiej przyszłości twórcy powinni zakończyć pracę nad pozycją. Już kilka dni temu wspominaliśmy, że CD Projekt RED rozpoczął obowiązkowy crunch, w trakcie którego poprawiona zostanie jakość gry przed debiutem. Sprawdźcie także efektowną figurkę przygotowaną dla kolekcjonerów.

Cyberpunk 2077 mapa

Cyberpunk 2077 pocztówki

Źródło: https://wccftech.com/cyberpunk-2077-full-map-leaked/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych