DOOM Eternal wczytuje się w ekspresowym tempie na Xbox Series X

News
2362V
DOOM Eternal wczytuje się w ekspresowym tempie na Xbox Series X
Iza Łęcka | 05.10.2020, 08:49

Dziennikarze testują kolejne gry na Xboksie Series X, więc już teraz możemy sprawdzić jak wielki skok prędkości ładowania zaliczył DOOM Eternal. Na next-genowym sprzęcie Microsoftu możemy rozpocząć rozgrywkę po zaledwie 5 sekundach.

Gry z wciąż aktualnej generacji nie otrzymały aktualizacji uwalniających moc next-genów, jednak dziennikarz 3DJuegos już teraz pokusił się o pewną prezentację – uruchomił Doom Eternal na Xboksie Series X. Gołym okiem widać, że różnica po włączeniu tytułu jest ogromna.

Już wcześniej otrzymaliśmy pozytywne informacje dotyczące ładowania gier na nowym Xboksie, ale w tym wypadku prześledzimy, jak szybko gracz może wrócić do rozgrywki po wejściu do menu.

id Software potwierdziło prace nad aktualizacją dla DOOM Eternal, dzięki której produkcja skorzysta z potencjału nowych konsol, jednak obecnie nie zapowiedziano, czy będziemy mogli liczyć na rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę. Od 1 października pozycja zawędrowała do Xbox Game Pass, więc przyszli posiadacze Xboksów Series X już od dnia premiery konsoli będą mogli w ramach abonamentu zatopić się w krwawym pozbywaniu się sił piekła jako Slayer.

Źródło: https://twistedvoxel.com/doom-eternal-xbox-series-x/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych