Iza Łęcka Iza Łęcka 05.10.2020 08:49
DOOM Eternal - walka z cacodemonem
2372V

DOOM Eternal wczytuje się w ekspresowym tempie na Xbox Series X

Dziennikarze testują kolejne gry na Xboksie Series X, więc już teraz możemy sprawdzić jak wielki skok prędkości ładowania zaliczył DOOM Eternal. Na next-genowym sprzęcie Microsoftu możemy rozpocząć rozgrywkę po zaledwie 5 sekundach.

Gry z wciąż aktualnej generacji nie otrzymały aktualizacji uwalniających moc next-genów, jednak dziennikarz 3DJuegos już teraz pokusił się o pewną prezentację – uruchomił Doom Eternal na Xboksie Series X. Gołym okiem widać, że różnica po włączeniu tytułu jest ogromna.

Już wcześniej otrzymaliśmy pozytywne informacje dotyczące ładowania gier na nowym Xboksie, ale w tym wypadku prześledzimy, jak szybko gracz może wrócić do rozgrywki po wejściu do menu.

id Software potwierdziło prace nad aktualizacją dla DOOM Eternal, dzięki której produkcja skorzysta z potencjału nowych konsol, jednak obecnie nie zapowiedziano, czy będziemy mogli liczyć na rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę. Od 1 października pozycja zawędrowała do Xbox Game Pass, więc przyszli posiadacze Xboksów Series X już od dnia premiery konsoli będą mogli w ramach abonamentu zatopić się w krwawym pozbywaniu się sił piekła jako Slayer.

Źródło: https://twistedvoxel.com/doom-eternal-xbox-series-x/

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software xbox series x