Stranger Things 4 ponownie kręcone. Twórcy udostępnili enigmatyczne zdjęcie z planu

Filmy i seriale
1877V
Stranger Things 4 ponownie kręcone. Twórcy udostępnili enigmatyczne zdjęcie z planu
Kajetan Węsierki | 04.10.2020, 15:15

Wygląda na to, że aktorzy wrócili na plan produkcji czwartego sezonu najpopularniejszego serialu na platformie Netflix. Twórcy podzielili się zagadkową fotografią. 

Czwarty sezon serialu "Stranger Things" to bez dwóch zdań jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcja od platformy Netflix. Jeszcze jakiś czas temu informowaliśmy, że aktorzy sami nie są pewni tego, kiedy uda im się powrócić na plan. Wszystko krzyżuje bowiem panująca na świecie pandemia koronawirusa, która skutecznie zamroziła sporą część branży - także gałęzie rozrywkowe. 

Teraz wiemy już, że wszystko zaczyna powoli wracać do normy. Od jakiegoś czasu pojawiają się informacje na temat wznowień prac przy kolejnych serialach i filmach. Wygląda na to, że podobnie jest w przypadku "Stranger Things". Na oficjalnym koncie, na Twitterze, pojawił się bardzo wymowny wpis, który zdradza, że powrócono do działania. 

Bardzo enigmatyczne zdjęcie, na którym widzimy klaps filmowy (a na drugim planie zegar) okraszono opisem: "Tymczasem w Upside Down". Ów odnosi się oczywiście do świata, będącego czymś na wzór równoległego wymiaru, pełnego nietypowych elementów. Na ten moment ciężko wnioskować, co mogło oznaczać samo zdjęcie, ale fani ułożyli już dziesiątki teorii spiskowych. My wiemy jedno na pewno - prace ponownie trwają

Źródło: https://comicbook.com/tv-shows/news/stranger-things-season-4-production-resume-photo/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych