The Pathless premierowym tytułem PS5. Sony potwierdza kolejną grę dostępną na PlayStation 5

News
1760V
The Pathless premierowym tytułem PS5. Sony potwierdza kolejną grę dostępną na PlayStation 5
Wojciech Gruszczyk | 01.10.2020, 17:47

The Pathless jest oficjalnie kolejną produkcją przygotowaną na premierę PS5. Gra od dnia debiutu zadebiutuje także na innych platformach, ale to na blogu Sony pojawiła się ważna wiadomość. Japończycy prezentowali grę na ostatnim pokazie PlayStation 5.

The Pathless zostało zapowiedziane w grudniu 2018 roku, ale przez następne miesiące niezbyt często słyszeliśmy o grze. Sony przypomniało o produkcji na State of Play, podczas którego zobaczyliśmy rozbudowany zwiastun.

Teraz na blogu PlayStation pojawiła się ważna wiadomość: The Pathless będzie dostępny od 12 listopada i tym samym gra trafi na premierę nowej generacji Sony. Tytuł zadebiutuje jednocześnie na PlayStation 5, PlayStation 4, ale także PC (Epic Games Store) oraz Apple Arcade.

Przyszli posiadacze PlayStation 5 mogą mieć pewność, że The Pathless zadziała na next-genowym PlayStation w 60 klatkach na sekundę i deweloperzy wykorzystają unikalne funkcje kontrolera. W pozycji często będziemy korzystać z łuku i właśnie on ma zaprezentować moc haptycznych wibracji oraz adaptacyjnych triggerów.

Poniżej możecie spojrzeć na krótki materiał, który może Wam przypomnieć The Pathless. Przygoda nie była specjalnie promowana, więc część graczy mogło nawet nie słyszeć o pozycji.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/10/01/building-the-vast-mysterious-world-of-the-pathless-out-november-12-on-ps5-ps4/

Komentarze (154)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych