Borat 2 na pełnym zwiastunie. Sacha Baron Cohen przebiera się za Donalda Trumpa

News
2278V
Borat 2 na pełnym zwiastunie. Sacha Baron Cohen przebiera się za Donalda Trumpa
Wojciech Gruszczyk | 01.10.2020, 16:26

Była zapowiedź, potwierdzenie dystrybucji, a teraz Sacha Baron Cohen zaprasza widzów na drugą przygodę „Borata. Film będzie dostępny w dystrybucji cyfrowej, więc wszyscy fani charyzmatycznego bohatera otrzymają możliwość zobaczenia historii.

„Borat” zadebiutował w 2006 roku i film cieszył się wielkim zainteresowaniem. Amerykański satyryczny mockument zebrał wiele pochwał, więc Sacha Baron Cohen zdecydował się ponownie wcielić w głównego bohatera zaskakującej opowieści. Pierwszy zwiastun potwierdza, że „Borat 2” nie zmienił koncepcji, więc fani pierwowzoru mogą szykować się na wielką premierę.

Produkcja zostanie udostępniona 23 października i premiera odbędzie się wyłącznie na serwerach Amazon Prime. Platforma przejęła prawa do światowej dystrybucji filmu i zaproponuje go w 240 krajach – Polacy również otrzymają bezproblemowy dostęp do przygody.

Trudno aktualnie powiedzieć, czy „Borat 2” dorówna kontynuacji, ale jak widać twórcy chcą poruszyć bardzo aktualne tematy – między innymi wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Podobno nie bez powodu premiera odbędzie się jeszcze przed 3 listopada.

Korzystacie z Amazon Prime? Sprawdźcie najciekawsze produkcje.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych