Wiedźmin od Netflix z 3. sezonem. Platforma wierzy w świat Andrzeja Sapkowskiego

Gry
4135V
Wiedźmin od Netflix z 3. sezonem. Platforma wierzy w świat Andrzeja Sapkowskiego
Wojciech Gruszczyk | 01.10.2020, 14:34

Netflix szybko nie zrezygnuje ze świata Andrzeja Sapkowskiego. Redakcja Redanianintelligence odnalazła dokument, który potwierdza, że platforma przygotuje trzeci sezon serialu „Wiedźmin”. Oficjalna wiadomość może zostać opublikowana w najbliższych dniach.

Netflix pomimo pewnych problemów kończy przygotowanie kolejnych odcinków drugiego sezonu serialu „Wiedźmin”. Jak jednak wiadomo, platforma chce zapewnić animację oraz spin-off, które rozbudują świat Andrzeja Sapkowskiego, a widzom zapewnią dodatkowe emocje.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz jednak możemy potwierdzić, że Netflix zamierza przygotować również trzeci sezon historii. Od dawna w branży pojawiały się plotki, według których firma po sukcesie pierwszej przygody Geralta, zdecydowała się zamówić od razu dwa następne sezony „Wiedźmina”, jednak wciąż brakowało konkretnego potwierdzenia tej sytuacji.

Informację przedstawiła Gildia Amerykańskich Scenarzystów, która potwierdza, że trzeci sezon „Wiedźmina” został zamówiony i ponownie za niego będzie odpowiadać Lauren S. Hissrich.

Redanianintelligence przypomina sytuację z lipca 2019 roku – wtedy pojawiły się pogłoski, według których Netflix wydał zielone światło na przygotowanie trzech sezonów. Nie możemy oczywiście liczyć na szybką premierę, ponieważ drugi sezon ma trafić na serwery w drugiej połowie 2022 roku, więc trzeci sezon zostanie najwcześniej opublikowany w 2023 roku.

Wiedźmin od Netflix z 3. sezonem. Platforma wierzy w świat Andrzeja Sapkowskiego

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/10/01/season-3-of-netflixs-the-witcher-is-all-but-confirmed/

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper