3 gry za darmo na weekend. Free Play Days tym razem z serią Yakuza

Gry
1146V
3 gry za darmo na weekend. Free Play Days tym razem z serią Yakuza
Iza Łęcka | 01.10.2020, 13:29

Microsoft nie zwalnia tempa i oprócz nowinek dotyczących Xboksa Series X|S, zaprasza graczy korzystających z Xboksów One do weekendowego testowania gier. Tym razem nadeszła nie lada gratka dla sympatyków hitów Segi.

Jak co tydzień, gracze posiadający abonament Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą wypróbować trzy gry za darmo w ciągu zbliżającego się weekendu. Sympatycy Microsoftu nieustannie spekulują o przejęciu Segi – zamiast tego amerykański gigant z Redmond oferuje swoim graczom kilkudniową rozgrywkę stojącą pod znakiem Yakuzy.

Xbox Free Play Days z Yakuzą:

  • Yakuza 0
  • Yakuza Kiwami
  • Yakuza Kiwami 2

Yakuza 0 to propozycja, która na Xboksie One zadebiutowała dopiero w lutym 2020 roku, przedstawiając wydarzenia rozgrywające się na 7 lat przed pierwszą częścią gry. Wydarzenia skupiają się wokół dwóch bohaterów, których historie splatają się w trakcie walk o przejęcie kontroli nad jedną z dzielnic japońskiego miasta. Natomiast dwie odsłony Yakuzy Kiwami spotkały się z całkiem ciepłym przyjęciem ze strony graczy, osiągając kolejno średnią 81% i 88% w wersji na Xboksa One (za Metacritic). Jeżeli więc jesienny weekend skłoni Was do pozostania w domu, zawsze można sprawdzić gry spod szyldu klimatycznej serii Segi.

Pamiętajcie, że jeżeli korzystacie z Xbox Game Pass, to już możecie zagrać w DOOM Eternal. Dla sympatyków tego abonamentu w wersji na PC jest również ciekawa promocja na napoje Monster Energy w Żabce, za które można zgarnąć dostęp do usługi.

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/collections/freeplaydays/xbox

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper