Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2020 13:51
Xbox Game Pass
7949V

Xbox Game Pass x Monster Energy w Polsce. Świetna promocja pozwala zgarnąć abonament

Sympatycy Xbox Game Pass, którzy lubią od czasu do czasu strzelić sobie „Monsterka” mogą zainteresować się nową promocją. Klienci kupując energetyki Monster Energy otrzymają kody do usługi Microsoftu. Poznajcie szczegóły promocji.

Microsoft w tym tygodniu przedstawił ofertę Xbox Game Pass na październik oraz potwierdził datę dołączenia do usługi gier z EA Play. To dobry moment, by zgarnąć dodatkowy abonament i móc zapoznać się z kilkoma mocnymi grami przygotowanymi przez amerykańską korporację.

Jeśli należycie do entuzjastów Xbox Game Pass, to możecie zainteresować się nową promocją – kupując cztery puszki Monstera, otrzymacie kod na Xbox Game Pass PC za darmo. Wszystkie szczegóły promocji znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie.

Promocja jest dostępna wyłącznie w sklepach Żabka i trwa do 31 października 2020 roku. Jeśli jednak jesteście klientami Xbox Game Pass Ultimate, to po aktywacji kodu otrzymacie dodatkowe 20 dni XGPU. Oferta nie działa na samo XGP (bez PC / Ultimate), a zainteresowani muszą pobrać aplikację sklepu.

Jeśli znajdujecie się w gronie graczy, którzy korzystają z Xbox Game Pass i chętnie piją Monster Energy, to na pewno warto skorzystać z oferty. Zawsze można zadbać o kilka dodatkowych dni dostępu do zdecydowanie najlepszej usługi na growym rynku.

Xbox Game Pass x Monster Energy

Źródło: Twitter: szychoslaw

Tagi: monster energy xbox game pass Xbox Game Pass Ultimate