Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2020 19:30
Marvel’s Spider-Man Remastered PS5 nowy strój
2456V

Spider-Man Remastered z nową twarzą Petera Parkera. Insomniac Games chce upodobnić postać do Toma Hollanda?

Spider-Man Remastered wprowadzi nie tylko ray tracing oraz opcjonalną rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę. Peter Parker otrzymał nową twarz i choć Tom Holland nie pojawił się w Insomniac Games i nie zeskanowano jego twarzy, to wielu fanów jest jednego zdania – twórcy chcieli upodobnić bohatera gry do gwiazdy Sony.

Insomniac Games zaprezentowało Spider-Man Remastered na PlayStation 5 i obok ciekawych materiałów oraz licznych zmian, deweloperzy potwierdzili zmianę aktora odpowiedzialnego za ożywienie Petera Parkera.

Wcześniej w głównego bohatera wcielił się John Bubniak, a teraz deweloperzy zatrudnili Bena Jordana. Gracze jednak szybko dostrzegli pewną sytuację – nowy bohater bardzo przypomina Toma Hollanda. Fani nie wierzą tutaj w przypadek, bo choć gwiazdor Sony nie pojawił się na planie, to jednak w Sieci już pojawiły się porównania, które zestawiają nowego Spider-Mana z Hollandem. Studio podkreśla, że zdecydowało się na taką zmianę, by lepiej dopasować twarz Petera Parkera do Yuriego Lowenthala – to on pracował nad motion capture Parkera i użyczył mu swojego ciała.

Zmiana jest teraz szeroko komentowana przez graczy, ponieważ wcześniej deweloperzy nie zapowiadali, że zamierzają odświeżyć wygląd Petera Parkera. W dodatku nowa postać bardzo przypomina wspomnianego Hollanda, który choć nie wygląda źle, to wielu fanów pozycji przyzwyczaiło się już do pierwotnego wyglądu herosa. 

Poznajcie szczegóły uzyskania Spider-Man Remastered na PlayStation 5.

Porównanie PS4 vs. PS5

Spider-Man Peter Parker PS4

Spider-Man Peter Parker PS5

Porównanie PS5 vs Tom Holland

Spider-Man Peter Parker porównanie PS5

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/09/30/marvels-spider-man-remastered-detailed/

Tagi: Activision Insomniac Games Marvel’s Spider-Man Remastered Neversoft Interactive Sony Interactive Entertainment Spider-Man