Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2020 18:35
Spider-Man Remastered
5028V

Spider-Man Remastered z PS5 na rozgrywce i zwiastunie. Sony pokazuje ulepszenia i gameplay w 60 fps

Na taki materiał czekaliśmy od dawna. Sony właśnie zaprezentowało ulepszonego Spider-Mana i produkcja śmiga w 60 klatkach na sekundę. Deweloperzy zadbali o szereg efektów, które mają zachęcić graczy do ponownego zapoznania się z przygodą Petera Parkera.

James Stevenson, dyrektor ds. społeczności z Insomniac Games, postanowił przedstawić nowego Spider-Mana. Przedstawiciel studia potwierdził, że jest to „pełny next-genowy remaster Marvel’s Spider-Man”. Twórcy opracowali „ostateczną wersję gry” i podczas pracy wykorzystano moc PlayStation 5, a nawet wprowadzą nowe funkcje oraz trzy nowe stroje.

Marvel’s Spider-Man Remastered oferuje oprawę ze wsparciem ray tracingu – teraz podczas rozgrywki zobaczymy prawdziwe odbicia na oknach budynków, ale gracze mają także zachwycać się niebem oraz dopracowanymi efektami pogodowymi.

Bohaterowie również zostali dopracowani – poprawiono skórę, oczy, zęby, shadery do indywidualnych pasm włosów, a nowa technologia ma zapewnić postaciom „nowe życie”.

Gra na PlayStation 5 otrzyma Performance Mode, który pozwoli graczom doświadczać rozgrywki w 60 klatkach na sekundę. Insomniac Games wykorzystało także kilka funkcji PlayStation 5 – natychmiastowe ładowanie (pojawi się opcja włączenia humorystycznych animacji), dźwięk 3D na kompatybilnych słuchawkach oraz zespół skorzysta z możliwości kontrolera DualSense (haptyczne wibracje, adaptacyjne triggery). W trybie zdjęć pojawi się kilka nowych opcji – między innymi zadbamy o odpowiednio światło.

W Marvel’s Spider-Man Remastered pojawią się trzy nowe stroje – jednym z nich jest The Amazing Suit. Możecie go zobaczyć poniżej.

Insomniac Games przypomina jeszcze o możliwości otrzymania Spider-Man: Remastered (musimy kupić droższe wydanie Spider-Man Miles Morales lub dokupić aktualizację po zdobyciu wspomnianej gry), ale musimy pamiętać, że gracze nie mogą przenieść rozgrywki z PS4 na PS5. Tytuł otrzyma nowe pucharki i drugą platynę.

Spider-Man The Amazing Suit

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/09/30/marvels-spider-man-remastered-detailed/

Tagi: Insomniac Games Marvel’s Spider-Man Remastered playstation 5 ps5 Sony Interactive Entertainment Spider-Man Spider-Man Remastered