Mortal Kombat 11 z Rambo? Gracze dotarli do informacji o nowym DLC

Plotka
1974V
Mortal Kombat 11 z Rambo? Gracze dotarli do informacji o nowym DLC
Iza Łęcka | 30.09.2020, 09:38

Ed Boon szykuje kolejne atrakcje dla fanów Mortal Kombat - na liście bohaterów może pojawić się sam Rambo. Gracze dotarli do szczegółów produkcji, które mogą wprawić w osłupienie nawet największych sympatyków uniwersum.

NetherRealm Studios pracuje nad kolejnym rozszerzeniem do Mortal Kombat 11. Ed Boon wysyła jednoznaczne sygnały, co skłoniło dociekliwych graczy do rozpoczęcia poszukiwania wskazówek w kodzie produkcji. Efekty nadeszły zdumiewająco szybko, doszukano się bowiem całkiem konkretnych informacji.

Twórcy Mortal Kombat 11 pracują nad DLC zatytułowanym „GOTY2”, a warto podkreślić, że mianem „GOTY” zostało określone Mortal Kombat 11: Aftermath, które oferowało fabularne rozszerzenie – czy także i tym razem otrzymamy nowy fragment opowieści? Zdania są podzielone, jednak zwróćmy uwagę na pewne szczegóły.

Według danych w grze Mortal Kombat 11 może otrzymać przynajmniej trzech nowych wojowników – będą to Rain, Mileena oraz Rambo. Zaskoczyć może ta ostatnia postać, ale warto przypomnieć, że Ed Boon zaprosił już do walki między innymi Terminatora oraz Robocopa, więc pojawienie się kolejnej ikony kina akcji może być całkiem ciepło przyjęte.

Możemy również przypuszczać, że premiera lub zapowiedź DLC pojawi się już w październiku - sugeruje to kolejna adnotacja w kodzie. Najpewniej nikogo też nie zaskoczy, gdy NetherRealm Studios zapowie next-genowe wydanie Mortal Kombat 11?

Źródło: https://www.resetera.com/threads/new-character-dlc-pack-datamined-for-mortal-kombat-11.297263/

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper