Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.09.2020 18:43
Mortal Kombat 11 Scorpion
1251V

Mortal Kombat 11 nie powiedział ostatniego słowa? Ed Boon ma szykować kolejny Kombat Pass

Od miesięcy pojawiają się plotki o kolejnym Kombat Passie do Mortal Kombat 11. Ed Boon dotychczas nie komentował doniesień, ale ostatnio opublikował wiadomość, która ma jednoznacznie potwierdzać nadciągającą zapowiedź.

NetherRealm Studios pracuje już nad pierwszą produkcją dla nowej generacji, ale tytuł ma zadebiutować na rynku dopiero za kilka lub nawet kilkanaście miesięcy. Twórcy chcą odpowiednio wykorzystać czas i według plotek – mniejszy zespół ma właśnie opracowywać kolejny Kombat Pass.

Już w czerwcu pojawiły się przecieki sugerujące nadejście zestawu czterech postaci, jednak od tego czasu nie otrzymaliśmy konkretnego potwierdzenia rozszerzenia od samego studia. Fani w ostatnich dniach ponownie pytali Eda Boona o rozwój Mortal Kombat 11 i deweloper opublikował poniższą wiadomość:

Szef studia i ojciec marki Mortal Kombat odpowiedział na grafikę opublikowaną na oficjalnym Twitterze gry i wspomniał o przyszłości. Deweloper jest znany z tego, że bardzo chętnie publikuje różne zajawki, by w odpowiednim momencie odpalić torpedy i zaprezentować graczom kolejne bijatyki.

Źródło: https://www.psu.com/news/new-mortal-kombat-11-content-possibly-teased-by-ed-boon/

Tagi: mortal kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.