Mortal Kombat 11 może otrzymać zawartość z pierwszego filmu Mortal Kombat. Gracze znaleźli niespodziankę

Gry (plotka)
1937V
Mortal Kombat 11 może otrzymać zawartość z pierwszego filmu Mortal Kombat. Gracze znaleźli niespodziankę
Iza Łęcka | 23.09.2020, 11:36

NetherRealms Studios najpewniej nie powiedziało "dość" Mortal Kombat 11. Bijatyka może otrzymać nową zawartość, dzięki której zostanie połączona z pierwszym filmem „Mortal Kombat”. Sympatycy krwawych potyczek odnaleźli osobliwe pliki w grze.

W pierwszym tygodniu września pojawiła się plotka, według której NetherRealms Studios opracowuje kolejny Kombat Pass do Mortal Kombat 11. Choć deweloperzy nadal nie odnieśli się do owej nowinki, gracze natrafili na wiadomość zwiastującą bardzo ciekawe posunięcie studia.

W Mortal Kombat 11 odnaleziono nowe głosy postaci, za które odpowiadają aktorzy powiązani z filmem „Mortal Kombat” z 1995 roku. Po publikacji materiału na temat znaleziska przez jednego z YouTuberów, Warner Bros. usunęło jego film z serwisu.

Nie mamy pewności, na co dokładnie zdecyduje się NetherRealms Studios, choć aktorzy mogli już nagrać nowe kwestie, które zostały dodane do Mortal Kombat 11. Czy w grze pojawią się nowi zawodnicy oraz klasyczne skórki rozszerzone o głosy aktorów odpowiedzialnych za pierwszy film „Mortal Kombat”? Musimy poczekać na oficjalne zapowiedzi.

Tym samym ekipa Eda Boona może nie tylko przypomnieć graczom o kultowym już filmie, ale niejako zachęcić i wypromować przyszłoroczny „Mortal Kombat”. Jeżeli wszystkie plany twórców filmowych się powiodą, nowa kinowa produkcja zadebiutuje na dużym ekranie już w styczniu 2021 roku.

So this was the leaked video that got taken down off YouTube from r/Mortalkombatleaks

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Mortal Kombat 11.

Źródło: https://mp1st.com/news/mortal-kombat-11-1995-movie-voice-pack-reportedly-datamined

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper