Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2020 20:28
Spider-Man Miles Morales
8451V

Spider-Man: Miles Morales i Sackboy: Wielka Przygoda z PS4 na PSN. Gracze zostali zaskoczeni cenami

Sony wrzuciło na PlayStation Store swoje nowe produkcje i gracze szybko dostrzegli zaskakującą sytuację. Spider-Man Miles Morales i Sackboy: Wielka Przygoda zadziwiają cenami, ponieważ w obu przypadkach mogliśmy liczyć na tańsze przygody.

Sony jest jednym z dużych wydawców, który zaproponuje graczom na nowej generacji gry w wyższym standardzie cenowym. Wcześniej informowaliśmy, że między innymi Demon's Souls i Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition kupimy w Polsce za 349 zł.

Japoński producent na ostatniej imprezie potwierdził również ciekawą wiadomość: między innymi Horizon Forbidden West, Marvel's Spider-Man: Miles Morales oraz Sackboy: A Big Adventure trafią nie tylko na PlayStation 5 ale również na PlayStation 4.

Mogliśmy jednak sądzić, że gry z PS4 będą dostępne w w nieco niższych cenach. Na PlayStation Store pojawił się już Spider-Man: Miles Morales i wersja na aktualną generację została wyceniona na 249 zł – trzeba przypomnieć, że jest to krótsza gra o skali podobnej do Uncharted: Zaginione dziedzictwo.

Na PlayStation Store znajdziecie także dwa wydania Sackboy: Wielka Przygoda – standardowa wersja została wyceniona na 299 zł... I choć część gier na PlayStation 4 kupujemy już za 289 zł, to jednak widzimy tutaj skromne 10 zł różnicy. W dodatku specjalne wydanie gry zawierające cyfrowych dodatków (tutaj szczegóły i nowy gameplay) zostało wyceniony na 389 zł.

Na Twitterze nie brakuje głosów zaskoczonych graczy, którzy wierzyli, że gry Sony na PlayStation 4 kupimy za maksymalnie za 249-269 zł lub gdy przygoda będzie mniejsza to jej cena nie będzie wyższa niż 189 zł.

Spider-Man Miles Morales i Sackboy PS4 ceny

Źródło: https://store.playstation.com/pl-pl/grid/STORE-MSF75508-COMINGSOON/4

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment