Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2020 15:21
Xbox Game Pass i EA Play
4979V

Xbox Game Pass Ultimate z EA Play od listopada. Microsoft potwierdza rozbudowę oferty o gry Bethesdy

Microsoft potwierdził ważną wiadomość dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate. Już w listopadzie do oferty zostanie dodany katalog EA Play, a dodatkowo gracze mogą liczyć na serię produkcji od Betehsdy. Nadciąga mnóstwo ciekawych gier, które otrzymacie w ramach jednego abonamentu.

Microsoft przygotowuje graczy na wielką premierę Xboksów Series X i Xboksów Series S. Urządzenia trafią na rynek za sześć tygodni, więc Amerykanie przedstawiają kolejne konkrety – od dnia debiutu nowych Xboksów, gracze otrzymają dostęp do EA Play.

Xbox Game Pass Ultimate zostanie rozbudowany o EA Play od 10 listopada i na początku oferta zostanie zaproponowana graczom na konsolach – Xbox One, Xbox Series X|S. W grudniu propozycja zostanie rozbudowana o graczy na PC. Microsoft potwierdził również, że część pozycji zostanie dodanych do chmury, więc skorzystamy z katalogu Electronic Arts za pomocą smartfonów i tabletów z systemem Android.

W oficjalnym komunikacie potwierdzono również, że cały katalog gier Bethesdy zostanie udostępniony w Xbox Game Pass – na konsolach i PC. Gracze mogą liczyć na nowości pokroju Starfield oraz już wydane tytuły. Wcześniej ujawniono, że DOOM Eternal będzie dostępny od 1 października w ofercie konsolowców, a na komputerach osobistych zostanie udostępniony w późniejszym terminie.

Microsoft przedstawił także swoją wizję na nową generację – to gracz znajduje się „w środku” i może płynnie przechodzić pomiędzy Xboksem Series X|S, Xboksem One X/S, urządzeniami mobilnymi czy też PC. Na wszystkich tych sprzętach skorzystamy z Xbox Game Pass.

Sprawdźcie również pierwsze testy Xboksa Series X – zmierzono czasy ładowania i sprawdzono płynność animacji w grach ze wstecznej kompatybilności.

Xbox Game Pass - gracze są w środku

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/09/29/xbox-game-pass-ultimate-members-get-ea-play-on-november-10/

Tagi: ea play Electronic Arts Microsoft Xbox Game Pass Xbox Series S Xbox Series X