Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2020 20:06
Star Wars: Squadrons
877V

W Star Wars: Squadrons nie zapomniano o kampanii. Trofea zdradzają ciekawostki o grze EA

W najbliższy piątek odbędzie się premiera Star Wars: Squadrons, więc w Sieci wylądowały już trofea. Większość pucharków skupia się na rozgrywce multiplayer, ale deweloperzy wyraźnie nie zapomnieli o kampanii, dzięki której gracze zdobędą kilka trofeów.

Star Wars: Squadrons zadebiutuje na rynku w najbliższy piątek, ale w następnych dniach powinniśmy otrzymać szereg informacji dotyczących gry. Motive Studios przygotowało na zlecenie EA mniejszą produkcję, która w głównej mierze ma skupić się na sieciowych starciach. Nie oznacza to jednak, że autorzy zapomnieli o kampanii, której ukończenie będzie niezbędne do zdobycia platyny.

Teraz możemy potwierdzić, że Star Wars: Squadrons zaoferuje fabularną historię, którą możemy ukończyć na trzech poziomach trudności – za każdy otrzymamy brązowy, srebrny lub złoty pucharek. Łowcy będą również szukać specjalnych medali, które zostały ukryte we wszystkich misjach.

Pozostałe wyzwania zostały oparte wyłącznie na grze multiplayer. Gracze muszą między innymi zdobyć 40 poziom pilota, wygrać po 10 spotkań w rankingowych meczach po obu stronach frakcji, a czasochłonnym dzbankiem może okazać się „Broń ostateczna”, ponieważ w tym wypadku będziemy zmuszeni do zniszczenia 1000 myśliwców przeciwników.

Należy zwrócić uwagę, że Motive Studios zaoferuje tylko dwa złote pucharki – ukończenie kampanii na poziomie trudności „As” oraz wspomniana „Broń ostateczna”.

Platyna w Star Wars: Squadrons przynajmniej na papierze nie wydaje się specjalnie trudna, ale niektóre zadania mogą zająć więcej czasu. Sprawdźcie pełną listę wyzwań oferowanych przez Motive Studios. Osiągnięcia będą oferować pewnie identyczne misje.

Sprawdźcie również animację wprowadzającą do Star Wars: Squadrons i zobaczcie gameplay z gry EA.

Źródło: https://www.psu.com/news/star-wars-squadrons-trophies-revealed/

Tagi: Electronic Arts Motive Studios Star Wars: Squadrons