Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2020 17:20
Star Wars: Squadrons Animacja Hunted
766V

Star Wars: Squadrons ze świetnym wprowadzeniem. EA opublikowało animację Hunted

Siadajcie wygodnie, zapinajcie pasy i szykujcie się na seans. Electronic Arts właśnie zaprezentowało „Hunted”. Jest to krótkometrażowa animacja wprowadzająca śmiałków w wydarzenia z Star Wars: Squadrons.

Electronic Arts bardzo pozytywnie zaskoczyło. Wydawca zaprezentował siedmiominutową animację zatytułowaną „Hunted”, która została przygotowana we współpracy z Motive Studios, Lucasfilm i Industrial Light & Magic. Film wprowadzi graczy w wydarzenia z nadciągającej produkcji, ponieważ jego akcja została osadzona przed wydarzeniami ze Star Wars: Squadrons. Zainteresowani zobaczą jednego z myśliwskich asów – ten zespół będzie pomagał nam podczas poznawania fabularnej kampanii.

W Star Wars: Squadrons najważniejszym trybem są sieciowe zmagania, ale Motive Studios zadbało także o historię, która ma w odpowiedni sposób wprowadzić graczy w wydarzenia. Tak prezentują się szczegóły scenariusza:

„Fabuła nadchodzącej produkcji skupia się na momencie odwetu Imperium po niespodziewanym ataku Nowej Republiki na imperialną stocznię orbitującą wokół Var-Shaa. Jednak dla dowódcy Eskadry Tytanów, Varko Graya, bitwa jest daleka od zakończenia. Jest ostatnim pilotem TIE na polu bitwy, ściganym przez zdeterminowanego X-winga Nowej Republiki.”

Twórcy Star Wars: Squadrons w zeszłym tygodniu potwierdzili zakończenie prac nad grą, a wcześniej mogliśmy spojrzeć na czysty gameplay.

Źródło: Informacja prasowa: mondaypr.pl

Tagi: Electronic Arts Motive Studios Star Wars: Squadrons