Iza Łęcka Iza Łęcka 28.09.2020 13:33
Xbox Series X
1682V

Xbox Series X w reklamie niczym z telezakupów. Xbox Polska promuje sprzęt i eksponuje jego największe atuty

Xbox Polska podchodzi do promowania next-genowej konsoli ze sporym dystansem. W odpowiedzi na niewybredny pomysł graczy, polski oddział Xboksa opublikował zabawną reklamę – sprawdźcie szczegóły.

Po przedstawieniu najważniejszych informacji dotyczących premiery Xboksa Series X|S i zeszłotygodniowym uruchomieniu preorderów, Microsoft coraz spokojniej zmierza w kierunku listopadowego debiutu swojego next-gena. Promocja Xboksów nowej generacji nie ominęła również social mediów, gdzie furorę robią najpopularniejsze memy związane z Xboksem Series X.

Nieco w ten klimat wpisują się najnowsze działania polskiego oddziału Xboksa, który również może pochwalić się niemałą kreatywnością. Po inicjatywie graczy, na Twitterze zagościła reklama Xboksa Series X utrzymana w stylu reklamy z telezakupów. Oprócz zdjęcia konsoli możecie również poznać najmocniejsze atuty next-gena.

Xbox Polska wyszczególnia charakterystyczne cechy sprzętu między innymi możliwość odtwarzania gier w 4K i 120 fps czy dostęp do ponad 100 gier dzięki Xbox Game Pass. Jak podoba Wam się nietypowa reklama Xboksa Series X? Jeżeli jesteście zainteresowani tematem next-gena Microsoftu, poznajcie listę gier debiutujących na premierę.

Źródło: Twitter: XboxPL

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Series X