Iza Łęcka Iza Łęcka 25.09.2020 13:33
Assassins Creed Valhalla Ulepszony dla Xbox Series X|S i Smart Delivery
1423V

Microsoft przedstawia gry „zoptymalizowane na konsolę Xbox Series X|S” i wykorzystujące Smart Delivery

Microsoft nie zwalnia tempa i przedstawia kolejne ważne szczegóły dotyczące Xboksa Series X|S. W sklepie amerykańskiej korporacji wyszczególnione zostały gry, które wykorzystają moc nowej generacji. Na liście znajdują się między innymi Assassin's Creed Valhalla oraz Hitman 3.

Microsoft gra ze swoją społecznością w otwarte karty, dlatego też z niezwykłą dokładnością prezentuje wszelkie szczegóły związane w nową generacją – tym razem przedstawione zostały gry ulepszone dla Xboksa Series X oraz Xboksa Series S, czy wykorzystujące Smart Delivery. Wchodząc do sklepu na kartach produktów znajdziecie dwie ikonki, a dodatkowo możecie skorzystać z opcji prostego sortowania gier po wybraniu jednego z dostępnych filtrów.

Już wcześniej mieliśmy możliwość wyszukanie produkcji ulepszonych dla Xboksa One X, czy też oferujących HDR 10, tymczasem obecnie odnajdziemy również tytuły w 60 klatkach na sekundę, 120 fps, obsługujące chmurę, oferujące ray tracing czy też wspomniane Smart Delivery. Część list nie jest jeszcze uzupełniona, jednak systematyczne rozbudowywanie katalogu przez pracowników giganta z Redmond wydaje się tylko kwestią czasu.

Microsoft ujawnia również szczegóły Smart Delivery w opisach produktów:

„Assassin's Creed Valhalla wykorzystuje technologię Smart Delivery - kup grę jeden raz i graj w nią na Xbox One albo na Xbox Series X, gdy pojawi się zarówno konsola, jak i dedykowana jej wersja Assassin's Creed Valhalla.”

W kartach gier nie zostały jeszcze wymienione konkretne ulepszenia, choć wiemy już, że Assassin's Creed Valhalla zapewni rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem – sprawdźcie również listę potwierdzonych produkcji korzystających ze Smart Delivery.

Xbox Series XS ulepszenia i Smart Delivery

Źródło: https://www.facebook.com/onlinecenter/photos/a.376674373822/10158017733688823

Tagi: Microsoft Smart Delivery ulepszone dla Xbox Series X|S