Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.09.2020 14:30
Xbox Series X opóźnienia Amazon
1358V

Xbox Series X także z problemami z dostawą? Amazon informuje klientów o możliwości wystąpienia opóźnień

Wygląda na to, że także w przypadku nowej generacji konsol od Microsoftu, sklepy nie przygotowały się na tak duże zainteresowanie. Amazon rozsyła zabezpieczające e-maile do nabywców. 

Wydarzenia z minionych tygodni najlepiej pokazują, jak bardzo rośnie zainteresowanie światem gier wideo. Zarówno PlayStation 5, jak i Xbox Series S|X, cieszą się rekordowym zainteresowaniem. Konsola Sony rozeszła się jak ciepłe bułeczki w Polsce. Również w przypadku sprzętu Microsoftu ostatnio dużo czytać można o tym, iż ten wyprzedał się w różnych krajach.

Pamiętacie, jak w ubiegłym tygodniu gruchnęła informacja, jakoby Amazon rozsyłał e-maile z ostrzeżeniem, iż konsole PS5 mogą nie dotrzeć w dniu premiery, przez duże zainteresowanie? Teraz bliźniacza sytuacja ma miejsce w odniesieniu od Xboksów. Nabywcy XSX dostają powiadomienia, że istnieje szansa, iż nie otrzymają swojego sprzętu zgodnie z planem, a więc 10 listopada. 

Informacją o mailu podzielił się ponownie Geoff Keighley i raz jeszcze bardzo wielu użytkowników potwierdziło, że spotkało się z podobnym działaniem ze strony Amazonu. Wiele osób obawia się, iż może wiązać się z to z koniecznością anulowania zamówień przez największy sklep internetowy. Na ten moment nie wiadomo, jak rozwinie się sytuacja, ale oczywiście będziemy Was na bieżąco informować. 

Źródło: https://twitter.com/geoffkeighley

Tagi: Amazon opoźnienia xbox XSX